CG2H40045P
DigiKeys produktnummer
1465-CG2H40045P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CG2H40045P
Beskrivelse
RF MOSFET HEMT 28V 440206
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Mosfet 28 V 400 mA 4GHz 16dB 45W 440206
Kategori
Spenning - test
28 V
Produsent
MACOM Technology Solutions
Strøm - test
400 mA
Serie
Effekt - utgang
45W
Emballasje
Brett
Nominell spenning
120 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
HEMT
Kapsling
440206
Frekvens
4GHz