CGH40120F
DigiKeys produktnummer
1465-CGH40120F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CGH40120F
Beskrivelse
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Mosfet 28 V 1 A 0Hz – 4GHz 19dB 120W 440193
Kategori
Spenning - test
28 V
Produsent
MACOM Technology Solutions
Nominell strøm (AMP)
28A
Serie
Strøm - test
1 A
Effekt - utgang
120W
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
84 V
Kapsling
440193
Frekvens
0Hz – 4GHz