CGH40045F
DigiKeys produktnummer
1465-CGH40045F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CGH40045F
Beskrivelse
RF MOSFET HEMT 28V 440193
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Mosfet 28 V 400 mA 0Hz – 4GHz 14dB 55W 440193
Kategori
Spenning - test
28 V
Produsent
MACOM Technology Solutions
Nominell strøm (AMP)
14A
Serie
Strøm - test
400 mA
Emballasje
Brett
Effekt - utgang
55W
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Nominell spenning
84 V
Teknologi
HEMT
Kapsling
440193
Frekvens
0Hz – 4GHz