CGH40045P
DigiKeys produktnummer
1465-CGH40045P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CGH40045P
Beskrivelse
RF MOSFET HEMT 28V 440206
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Mosfet 28 V 400 mA 4GHz 14dB 45W 440206
Kategori
Spenning - test
28 V
Strøm - test
400 mA
Serie
Effekt - utgang
45W
Nominell spenning
84 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Monteringstype
Overflatemontering
Kapsling
440206
Frekvens
4GHz