PHG.0B.304.CLLD52
DigiKeys produktnummer
PHG.0B.304.CLLD52-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.0B.304.CLLD52
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.0B.304.CLLD52 Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
7A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C