FGG.0B.304.CLAD42
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.304.CLAD42-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.304.CLAD42
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.304.CLAD42 Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
7A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,126" – 0,165" (3,20mm – 4,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C