FGG.0B.304.CYCD52Z
DigiKeys produktnummer
FGG.0B.304.CYCD52Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.304.CYCD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Klemforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.304.CYCD52Z Modeller
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
7A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C