PHG.0B.305.CLLD52
DigiKeys produktnummer
PHG.0B.305.CLLD52-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PHG.0B.305.CLLD52
Beskrivelse
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Stikkontakt, Hunnkontakter Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
PHG.0B.305.CLLD52 Modeller
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Mantelstørrelse - innsats
305
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C