FGG.0B.305.CLAD52Z
DigiKeys produktnummer
1124-1059-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.0B.305.CLAD52Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
5 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.0B.305.CLAD52Z Modeller
Antall posisjoner
5
Nominell strøm (AMP)
6,5A
Mantelstørrelse - innsats
305
Kabelåpning
0,165" – 0,205" (4,20mm – 5,20mm)
Driftstemperatur
-55°C – 250°C