Bilde for FPG.0K.302.CLAC45Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FPG.0K.302.CLAC45Z
DigiKeys produktnummer
1124-FPG.0K.302.CLAC45Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FPG.0K.302.CLAC45Z
Beskrivelse
Circular Metal
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
EDA-/CAD-modeller
FPG.0K.302.CLAC45Z Modeller
Kategori
Kappeoverflate
Krom
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP68 - støvtett, vannbestandig, vanntett
Nominell strøm (AMP)
10A
Kabelåpning
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Terminaler
Loddekopp
Driftstemperatur
-55°C – 200°C