Bilde for FGG.1K.303.CLAC45Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.1K.303.CLAC45Z
DigiKeys produktnummer
FGG.1K.303.CLAC45Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.1K.303.CLAC45Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FGG.1K.303.CLAC45Z Modeller
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Gull
Produsent
Farge
Sølv
Serie
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP68 - støvtett, vannbestandig, vanntett
Emballasje
Bulk
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Kontakthus
Kontakttype
Skjerming
Antall posisjoner
3
Nominell strøm (AMP)
12A
Mantelstørrelse - innsats
303
Kabelåpning
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C