Bilde for FGG.1K.308.CLAC35Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FGG.1K.308.CLAC35Z
DigiKeys produktnummer
FGG.1K.308.CLAC35Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.1K.308.CLAC35Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
8 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.1K.308.CLAC35Z Modeller
Antall posisjoner
8
Nominell strøm (AMP)
5A
Mantelstørrelse - innsats
308
Kabelåpning
0,122" – 0,138" (3,10mm – 3,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C