FGG.2K.304.CLAC45Z
DigiKeys produktnummer
FGG.2K.304.CLAC45Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FGG.2K.304.CLAC45Z
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Detaljert beskrivelse
4 Flerpolet rundkontakt Plugg, Hannpinner Loddekopp
EDA-/CAD-modeller
FGG.2K.304.CLAC45Z Modeller
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP66/IP68 - støvtett, vannbestandig, vanntett
Antall posisjoner
4
Nominell strøm (AMP)
15A
Mantelstørrelse - innsats
304
Kabelåpning
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Driftstemperatur
-55°C – 200°C