C13LPN515P-15-10F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
C13LPN515P-15-10F
DigiKeys produktnummer
5073-C13LPN515P-15-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C13LPN515P-15-10F
Beskrivelse
IEC LOCK C13+ TO NEMA 5-15P, 15A
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Trådtykkelse
14 AWG
Nominell spenning
125V
Nominell strøm (AMP)
15A