C13LPHGN515-15-10F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
C13LPHGN515-15-10F
DigiKeys produktnummer
5073-C13LPHGN515-15-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C13LPHGN515-15-10F
Beskrivelse
IEC LOCK C13+ TO HG NEMA 5-15P,
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Trådtykkelse
14 AWG
Nominell spenning
125V
Nominell strøm (AMP)
15A