LCPWR14Z-3M
DigiKeys produktnummer
5073-LCPWR14Z-3M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LCPWR14Z-3M
Beskrivelse
N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
9,84' (3,00m) Strømledning Svart NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Kategori
Ledningstype
SJT
Produsent
L-com
Trådtykkelse
14 AWG
Emballasje
Pose
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Lengde
9,84' (3,00m)
Stil
Hannpinner (blader) to hunnkontakter (spor)
Godkjenningsbyråmerke
UL
1. kontakt
NEMA 5-15P
Farge
Svart
2. kontakt
IEC 320-C13
Nominell spenning
125V
Antall ledere
3
Nominell strøm (AMP)
15A