C13LPDN515P-15-10F er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
L-com
På lager: 0
Datablad
På lager: 17
Tensility International Corp
På lager: 731
Orion Fans
På lager: 27
GlobTek, Inc.
På lager: 792
Qualtek
Assmann WSW Components
På lager: 800
Eaton Tripp Lite
StarTech.com
På lager: 4
10,00' (3,05m) Strømledning Svart NEMA 5-15P til IEC 320-C13 SJT
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C13LPDN515P-15-10F
DigiKeys produktnummer
5073-C13LPDN515P-15-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C13LPDN515P-15-10F
Beskrivelse
IEC LOCK C13+ DOWN TO NEMA 5-15P
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Antall ledere
3
Produsent
Ledningstype
SJT
Serie
Trådtykkelse
14 AWG
Emballasje
Bulk
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Lengde
10,00' (3,05m)
Stil
Hannpinner (blader) to hunnkontakter (spor)
Farge
Svart
1. kontakt
NEMA 5-15P
Nominell spenning
125V
2. kontakt
IEC 320-C13
Nominell strøm (AMP)
15A