DX07S024WJ3R400 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
JAE Electronics
På lager: 3 143
Datablad
Similar
GCT
På lager: 4 075
Datablad
Similar
GCT
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07S024WJ3R400
DigiKeys produktnummer
670-2950-2-ND - Tape og spole (TR)
670-2950-1-ND - Båndavsnitt (CT)
670-2950-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DX07S024WJ3R400
Beskrivelse
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
EDA-/CAD-modeller
DX07S024WJ3R400 Modeller
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Funksjoner
Kortskinne
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Nominell strøm (AMP)
5A
Kontakttype
USB-C (USB TYPE-C)
Nominell spenning
48V