ECS-250-18-36B-CKY-TR
DigiKeys produktnummer
XC3051TR-ND - Tape og spole (TR)
XC3051CT-ND - Båndavsnitt (CT)
XC3051DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ECS-250-18-36B-CKY-TR
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
25 MHz ±10ppm Krystaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
18pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
25 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)