DX07S024WJ1R350
DigiKeys produktnummer
670-2949-2-ND - Tape og spole (TR)
670-2949-1-ND - Båndavsnitt (CT)
670-2949-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DX07S024WJ1R350
Beskrivelse
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
EDA-/CAD-modeller
DX07S024WJ1R350 Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortskinne
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Nominell strøm (AMP)
5A
Nominell spenning
48V