DX07S024WJ1R350
DigiKeys produktnummer
670-2949-2-ND - Tape og spole (TR)
670-2949-1-ND - Båndavsnitt (CT)
670-2949-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DX07S024WJ1R350
Beskrivelse
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DX07S024WJ1R350 Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortskinne
Produsent
JAE Electronics
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Serie
Antall porter
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nominell strøm (AMP)
5A
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
48V