IPD25CN10NGATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD25CN10NGATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD25CN10NGATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD25CN10NGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD25CN10NGATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 35A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 35A (Tc) 71W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD25CN10NGATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 39µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
31 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2070 pF @ 50 V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Effekttap (maks)
71W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V