DMNH10H028SK3Q-13
DigiKeys produktnummer
31-DMNH10H028SK3Q-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DMNH10H028SK3Q-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DMNH10H028SK3Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMNH10H028SK3Q-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 55A TO252
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 55A (Tc) 2W (Ta) Overflatemontering TO-252-3
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2245 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
2W (Ta)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
100 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Rds på (maks) ved Id, Vgs
28mOhm ved 20A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA