IXTY44N10T
DigiKeys produktnummer
238-IXTY44N10T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTY44N10T
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 44A TO252
Produsentens standard leveringstid
33 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 44A (Tc) 130W (Tc) Overflatemontering TO-252AA
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 25µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
33 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1262 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
130W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252AA
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
30mOhm ved 22A, 10V