IPD180N10N3GATMA1
DigiKeys produktnummer
IPD180N10N3GATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPD180N10N3GATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPD180N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD180N10N3GATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 43A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 43A (Tc) 71W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPD180N10N3GATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 33µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1800 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
71W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO252-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
18mOhm ved 33A, 10V