IRS2007STRPBF
DigiKeys produktnummer
IRS2007STRPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
IRS2007STRPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
IRS2007STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IRS2007STRPBF
Beskrivelse
IC HALF BRIDGE DRVR 600MA 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Halv bro (2) Driver Batteridrevet Effekt-MOSFET 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
IRS2007STRPBF Modeller
Kategori
Strøm - utgang/kanal
600mA
Forsyningsspenning
10V – 20V
Digi-Reel®
Spenning - last
200V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangskonfigurasjon
Halv bro (2)
Monteringstype
Overflatemontering
Bruksområder
Batteridrevet
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)