IPD180N10N3GBTMA1 er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Infineon Technologies
På lager: 4 903
Datablad
Similar
Infineon Technologies
På lager: 3 075
Datablad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
onsemi
onsemi
Renesas Electronics Corporation
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanal 100 V 43A (Tc) 71W (Tc) Overflatemontering PG-TO252-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PG-TO-252-3
IPD180N10N3GBTMA1
DigiKeys produktnummer
IPD180N10N3GBTMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
IPD180N10N3GBTMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 43A TO252-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 33µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1800 pF @ 50 V
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Effekttap (maks)
71W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V