STD45N10F7
DigiKeys produktnummer
497-14532-2-ND - Tape og spole (TR)
497-14532-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-14532-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD45N10F7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 45A DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 45A (Tc) 60W (Tc) Overflatemontering DPAK
EDA-/CAD-modeller
STD45N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
25 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1640 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
60W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
18mOhm ved 22.5A, 10V