IPB020N10N5ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPB020N10N5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPB020N10N5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPB020N10N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPB020N10N5ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 120A (Tc) 375W (Tc) Overflatemontering PG-TO263-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 270µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
210 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
15600 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
375W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO263-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2mOhm ved 100A, 10V