IPB020N08N5ATMA1
DigiKeys produktnummer
IPB020N08N5ATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPB020N08N5ATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPB020N08N5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPB020N08N5ATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 80 V 120A (Tc) 300W (Tc) Overflatemontering PG-TO263-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPB020N08N5ATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.8V ved 208µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
166 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
12100 pF @ 40 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
300W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
80 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO263-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2mOhm ved 100A, 10V