IPB042N10N3GATMA1
DigiKeys produktnummer
IPB042N10N3GATMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
IPB042N10N3GATMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
IPB042N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IPB042N10N3GATMA1
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 100A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
49 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 100A (Tc) 214W (Tc) Overflatemontering PG-TO263-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IPB042N10N3GATMA1 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3.5V ved 150µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
117 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
8410 pF @ 50 V
Effekttap (maks)
214W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-TO263-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
4.2mOhm ved 50A, 10V