FS100R12KT4GB11BOSA1 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 448-FS100R12KT4GB11BOSA1-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | FS100R12KT4GB11BOSA1 |
Beskrivelse | IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 100 A 515 W Chassismontering Modul |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vce(på) (maks) ved Vge, Ic 2.2V ved 15V, 100A |
Produsent Infineon Technologies | Strøm - kollektoravstenging (maks) 1 mA |
Serie | Inngangskapasitans (Cies) ved Vce 6.3 nF @ 25 V |
Emballasje Brett | Innmatning Standard |
Delestatus Ikke for nye utførelser | NTC-termistor Ja |
IGBT-type Trench-feltstopp | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Konfigurasjon Trefaset vekselretter | Monteringstype Chassismontering |
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks) 1200 V | Kapsling Modul |
Strøm - kollektor (Ic) (maks) 100 A | Leverandørens enhetsforpakning Modul |
Effekt - maks 515 W | Baseproduktnummer |