FP100R12KT4BOSA1
DigiKeys produktnummer
FP100R12KT4BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FP100R12KT4BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 100 A 515 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.2V ved 15V, 100A
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
6.3 nF @ 25 V
Innmatning
Standard
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
1200 V
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
100 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
515 W