FP100R12KT4B11BOSA1
DigiKeys produktnummer
FP100R12KT4B11BOSA1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FP100R12KT4B11BOSA1
Beskrivelse
IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
IGBT Modul Trench-feltstopp Trefaset vekselretter 1200 V 100 A 515 W Chassismontering Modul
Kategori
Vce(på) (maks) ved Vge, Ic
2.1V ved 15V, 100A
Produsent
Infineon Technologies
Strøm - kollektoravstenging (maks)
1 mA
Serie
Inngangskapasitans (Cies) ved Vce
6.3 nF @ 25 V
Emballasje
Brett
Innmatning
Standard
Delestatus
Aktiv
NTC-termistor
Ja
IGBT-type
Trench-feltstopp
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Konfigurasjon
Trefaset vekselretter
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - kollektorsender gjennomslag (maks)
1200 V
Kapsling
Modul
Strøm - kollektor (Ic) (maks)
100 A
Leverandørens enhetsforpakning
Modul
Effekt - maks
515 W