BAS70E6327HTSA1 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Infineon Technologies
På lager: 29 771
Datablad
Direkte
onsemi
På lager: 8 286
Datablad
Oppgradering
Nexperia USA Inc.
Oppgradering
Nexperia USA Inc.
onsemi
Similar
STMicroelectronics
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
MACOM Technology Solutions
Dioder 70 V 70mA Overflatemontering PG-SOT23
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BAS70E6327HTSA1
DigiKeys produktnummer
BAS70E6327HTSA1TR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70E6327HTSA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70E6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70E6327HTSA1
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGSOT23
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
100 ps
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-SOT23
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
70mA
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 125°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter