BAS70LT1G
DigiKeys produktnummer
BAS70LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70LT1G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Produsentens standard leveringstid
44 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
EDA-/CAD-modeller
BAS70LT1G Modeller
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
70mA
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA