BAS70E6433HTMA1
DigiKeys produktnummer
448-BAS70E6433HTMA1TR-ND - Tape og spole (TR)
448-BAS70E6433HTMA1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
448-BAS70E6433HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70E6433HTMA1
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA PGSOT23
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflatemontering PG-SOT23
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
100 ps
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
PG-SOT23
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
70mA
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 125°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter