NSVBAS70LT1G
DigiKeys produktnummer
NSVBAS70LT1GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
NSVBAS70LT1GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
NSVBAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NSVBAS70LT1G
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Produsentens standard leveringstid
44 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflatemontering SOT-23-3 (TO-236)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NSVBAS70LT1G Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
10 µA @ 70 V
Produsent
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
70mA
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3 (TO-236)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter