RH4B-ULDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1043-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH4B-ULDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé 4PDT (4 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Funksjoner
Lysindikator
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
19,2VDC
Utløsningsspenning
2,4VDC
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Omkoblingsspenning
120VAC, 28VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
1200VA, 280W
Spolemotstand
388 Ohms
Spolestrøm
62 mA