RH4B-ULCDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1245-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH4B-ULCDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé 4PDT (4 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Funksjoner
Lysindikator, Testknapp
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
19,2VDC
Utløsningsspenning
2,4VDC
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Omkoblingsspenning
120VAC, 28VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
1200VA, 280W
Spolemotstand
388 Ohms
Spolestrøm
62 mA