RH4B-UAC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1147-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH4B-UAC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé 4PDT (4 form C) 24VAC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Spoletype
Ikke låsbar
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
19,2VAC
Utløsningsspenning
7,2VAC
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Omkoblingsspenning
120VAC, 28VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
1200VA, 280W
Spolemotstand
84.5 Ohms
Spolestrøm
83 mA