RH1B-ULDC24V
DigiKeys produktnummer
1885-1547-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RH1B-ULDC24V
Beskrivelse
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Generell bruk Relé SPDT (1 form C) 24VDC Spole Kan kobles til kontakt
Kategori
Funksjoner
Lysindikator
Produsent
Termineringsstil
Innstikk, hurtigkobling - 0,187" (4,7mm)
Serie
Inntrekksspenning
19,2VDC
Emballasje
Bulk
Utløsningsspenning
2,4VDC
Delestatus
Aktiv
Driftstid
20 ms
Monteringstype
Frakoblingstid
20 ms
Spolespenning
Driftstemperatur
-25°C – 70°C
Kontaktskjema
SPDT (1 form C)
Kontaktmateriale
Sølv-kadmiumoksid (AgCdO)
Kontaktklassifisering (strøm)
10 A
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, cURus, TUV
Omkoblingsspenning
240VAC, 30VDC - maks
Relétype
Belastning - maks veksling
2400VA, 300W
Spolemotstand
750 Ohms
Spolestrøm
32 mA