XHP410070M7MLX3(R)
DigiKeys produktnummer
1939-XHP410070M7MLX3(R)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XHP410070M7MLX3(R)
Beskrivelse
3-4 POS CBL ASSY RECT PLUG-SKT
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3, 4 Rektangulære kabelenheter Kontakt til plugg 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategori
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm), 0,156" (3,96mm)
Produsent
GlobTek, Inc.
Lengde
0,230' (70,00mm, 2,76")