GTM43007-C6024-FW(R)
DigiKeys produktnummer
1939-GTM43007-C6024-FW(R)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GTM43007-C6024-FW(R)
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GTM43007-C6024-FW(R) Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,20" H (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
2.5 A