XHP410070M7XHP4(R) View 2
XHP410070M7XHP4(R)
DigiKeys produktnummer
1939-XHP410070M7XHP4(R)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XHP410070M7XHP4(R)
Beskrivelse
CBL ASSY 4 POS PLUG-PLUG 2.76"
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 Rektangulære kabelenheter Kontakt og kontakt 0,230' (70,00mm, 2,76")
Kategori
Avstand - kontakt
0,100" (2,54mm)
Produsent
GlobTek, Inc.
Lengde
0,230' (70,00mm, 2,76")