GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
GTM43007-A4509-F(R)
DigiKeys produktnummer
1939-1908-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GTM43007-A4509-F(R)
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 9V 45W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 9V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GTM43007-A4509-F(R) Modeller
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
0,89
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 45°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Universalinngang
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,00" L x 2,00" B x 0,93" H (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Spenning - utgang 1
9V
Standardnummer
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
5 A