SGC3S300NM
DigiKeys produktnummer
2447-SGC3S300NMTR-ND - Tape og spole (TR)
2447-SGC3S300NMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
2447-SGC3S300NMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SGC3S300NM
Beskrivelse
CAP TRIMMER 8-30PF 100V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 – 30pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Overflatemontering
Q ved frekv.
250 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Høyde - sittende (maks)
0,061" (1,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Kapasitansområde
8 – 30pF
Funksjoner
Lav profil, Ikke-magnetisk
Nominell spenning
100 V