GKG60015
DigiKeys produktnummer
2447-GKG60015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GKG60015
Beskrivelse
CAP TRIMMER 12-60PF 100V TH
Detaljert beskrivelse
12 – 60pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Gjennomgående hull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GKG60015 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Q ved frekv.
200 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Kapasitansområde
12 – 60pF
Nominell spenning
100 V