GKG3R015
DigiKeys produktnummer
2447-GKG3R015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GKG3R015
Beskrivelse
CAP TRIMMER 1-3PF 100V TH
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 – 3pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Gjennomgående hull
Kategori
Dielektrisk materiale
Keramikk
Produsent
EW Electronics
Q ved frekv.
300 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Emballasje
Bulk
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Kapasitansområde
1 – 3pF
Monteringstype
Gjennomgående hull
Justeringstype
Topp
Funksjoner
Generell bruk
Nominell spenning
100 V