GKG5R015
DigiKeys produktnummer
2447-GKG5R015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GKG5R015
Beskrivelse
CAP TRIMMER 2-5PF 100V TH
Detaljert beskrivelse
2 – 5pF Trimmere ulike kondensatorer 100 V Topp Gjennomgående hull
Q ved frekv.
300 ved 1MHz
Serie
Størrelse/dimensjon
0,236" dia (6,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Kapasitansområde
2 – 5pF
Nominell spenning
100 V